Tovább a facebook albumhoz !
Mixi ! Fogalommá vált a Mixi név a hazai és a nemzetközi autósportban is . Csomós Miklós Mixi óriási tehetséggel, végigjárva a ranglétrát nagy közönség kedvenc lett, akinek pályafutása hatalmas érzelmi hullámokat hozott. Édesapja mellett az autósport világában nőtt fel, talán a széphalmi versenyek benzingőze jelentette az első fertőzést. Bizonyára édesapja további eredményei is sokat nyomtak a latban hogy először a B-A-Z Rallysprint futamon alig érve el a pedált odapörköljön a felnőtteknek. Varga Gábor navigátortársával aztán rendszeresen bizonyította tehetségét az Opel Astraval, Corsaval, majd jött a Renault Twingo a Rally2 bajnokságban, ahol felfigyelt rá a szakma. A Peugeot 208R2 már egy igazi gyári versenyautó volt ahol már Nagy Attila ült a jobb 1-ben , mellyel 2017-ben a Rally2 bajnokságot is megnyerték. Jött az ORB ahol néha a fiatalos hév miatt elúsztak versenyek, de a Peugeot Kupában is verhetetlennek bizonyultak. 2019-ben a Szilveszter Rallyn már egy R5 Skodában bizonyították tehetségüket, majd jött az ORB melyen rögtön az élmezőnyben autóztak és nem sokat váratott az első futamgyőzelem sem. Családjának és a támogatóknak köszönhetően sikerült az ERC bajnokságára is kijutni ahol eredményeikre felfigyelt a rallyvilág, melynek eredményeképpen az Eurosport kamerája is bekerült az autóba. Remek eredményekkel, látványos autózásukkal és sajnos óriási bukások miatt is a híradásokba kerültek. Több alkalommal álltak fel a padlóról, sokan sokféleképpen ítélték meg eredményüket, eredménytelenségüket. Nagy Attilát, Bánk Viktor,majd Kertész Krisztián váltotta a navigátori ülésben. Hosszan lehetne taglalni ezt az időszakot, mely egy könyvet is megtölthetne. 2025-ben a Barum Rallyn elszenvedett baleset után aztán úgy tűnik hogy véget ért egy ígéretes pályafutás. A Mixi név azonban fogalommá vált a rallysportban, sokan várták, várják azóta is hogy ismét versenyautóban láthassák.
















