Winter Race 2023/24 Auchan Kupa

Az autósport legtöbb szakágában még a kulisszák mögött zajlik a munka. Az amatőrök részére kiírt Winter Race Cup 2023/24 kupasorozat harmadik versenyét már a nézők és a versenyzők körében is népszerű Auchan Kupával zárták. A mintegy 60 autós látványos, négy futamos megmérettetése idén is kiváló programot kínált az áruház parkolójában melyen BMW, Ford, Suzuki és számos márkával füstölték, koptatták a gumikat a fordulókban. Külön érdekessége volt a versenynek hogy egy Trabant Kupa is összejött az egykori legendás márkából ahol kiemelkedett Pathy László szlalomversenyre épített Trabantja mellyel abszolút értékelésben az első helyen végzett. A FireBlade Autosport Sportegyesület Kovács Krisztián Bukulya István rendezők Winter Race sorozata jól szolgálta az amatőr versenyzők tapasztalatszerzését. Hamarosan pedig útjára indul a Mini Racing Challange sorozat mely Kovács Krisztián, Bukulya István, Juhász István szervezésével az elmúlt évek tapasztalata alapján sok izgalmat tartogat, számos új helyszín beiktatásával.