Salgó Rally 2023 fotók

Tovább a fotókhoz ! facebook album !

Május utolsó hétvégéjén a Salgó Rallyval folytatódott a 2023-as Magyar Rally Bajnokság. A szakág egyik legnagyobb hagyományú versenye idén is kemény próba elé állította a versenyzőket a Salgótarján környéki pályák. Az ORB mezőnyében végül magabiztos versenyzéssel a Vincze Ferenc-Percze Nándor Skoda Fabia R5 szerezte meg a győzelmet. A dobogó második fokára a Turán Frigyes-Farnadi Ágnes Volkswagen Polo R5 páros érkezett akiket ezúttal elkerültek a technikai gondok. A harmadik helyen a Német Gábor-Németh Gergely Hyundai R5 Rally2 páros végzett akiknek nagyon bejött a hirtelen autóváltás. Nagy küzdelmet hozott a Peugeot Kupa ahol végül a hazai nógrádi színekben induló Határ Attila-Éhn Dániel páros szerezte meg a győzelmet. Az ORC abszolút elsőségét a hosszú idő után visszatérő Bacsa Tamás- Hanyik Gergely páros szerezte meg az egyre jobb arcát mutató Toyota Yaris GR versenyautóval. Folytatás június végén a Mecsek Rallyval !

Author: admin