Mikulás Rally 2023 fotók

Tovább a facebook albumhoz!

Esőt, havat, sarat hozott a nagyszakállú az idei Mikulás Rallyra. A mintegy 100 párost alaposan megdolgoztatták az amúgy sem könnyű Veszprém környéki lőtéri pályák. Az érdeklődést versenyzői és nézői körben fokozta hogy a bejelentett ERC 2024 naptár szerint április közepén itt lesz a bajnoki nyitány. Ennek jegyében állt rajthoz a csehek két kiváló párosa Eric Cais-Igor Bacigal, Filip Mares-Radovan Buha, de érkeztek versenyzők Lengyelországból, Németországból, Ausztriából is. A 27. Mikulás Rally végül hallatlan izgalmak közepette dőlt el melyen a Klausz Kristóf – Papp Tamás páros mindössze 0.4 mp előnnyel szerezte meg a győzelmet az Eric Cais-Igor Bacigál páros előtt, míg a harmadik helyre a Német Gábor-Németh Gergely páros érkezett. A látványos versenyt fokozta a terep-rallysok indulása ahol a Lukács Kornél – Palotai Zoltán páros szerezte meg a győzelmet. Érdekesség volt mág a Fazekas Károly-Baráth Ferenc páros indulása a hatalmas Scania P 4×4 versenykamionnal. A fotók a Nagylőtéren a katonai „0” pont közelében készültek.

Author: admin