KEVIÉP Rallycross Fesztivál fotók

Tovább a facebook albumhoz !

Húsvétkor Máripócson a Rabócsiringen kezdődött és október 23-án végződött a 2023-as Magyar Rallycross Bajnokság. A KEVIÉP Évadzáró Rallycross Fesztiválra sokan bajnokként érkeztek, ám több kategóriában még nyitottak voltak a dobogós helyezések. A tétre menő, és az örömautózások izgalmas, látványos csatákat hoztak a szép őszi időben. A verseny érdekessége volt hogy a SuperCar autókban ezúttal nem a megszokott pilóták hanem a kisebb kategóriák kiválóságai ízlelték meg a királykateória hangulatát. A SuperCarok versenyébe azonban végül a technikai gondok is beleszóltak. A győzelmet Antal István szerezte meg Kárai Tamás Audijával, az ifjú tehetség Pál Krisztiánt megelőzve, míg a dobogó alsó fokára Palotás Péter állhatott.

Author: admin