Veszprém Rally 2019 fotók

Idén is hozta a formáját látványban, izgalomban a Veszprém Rally. Az idei szezon egyetlen murvafutamán ismét a pódiumot érő helyre hozta a Citroen C3 R5 autót a Velenczei Ádám – Zsiros Gábor páros. A technikai gondok után a verseny végén nagy hajrával az abszolút negyedik helyre érkezett a Turán Frigyes – Bagaméri László Ford Fiesta R5 páros. Továbbra is egyenletes teljesítményt nyújt a Balogh János-Holczer Dániel Skoda Fabia R5 páros mellyel ismét a dobogón végeztek. A Hadik András – Kertész Krisztán Ford Fiesta R5 páros talán ismét visszatalált a helyes útra Fortunával melynek eredménye a második helyezés lett. Meglepetésre vagy talán mégsem, a győzelmet a már hagyományosan a bajnokság egyetlen futamán a Veszprém Rallyn induló Bútor Róbert – Tagai Róbert páros szerezte meg a Skoda Fabia R5 autóval, magabiztos teljesítménnyel ! Rally2 osztályban az abszolút elsőséget a Ford Fiesta R2 autóval Trencsényi Vince – Pannuska Dávid páros szerezte meg ! A bajnokság augusztus végén az Ózd Rallyval folytatódik !